CİN MUSALLATINA MARUZ KALAN KİŞİLER


Kitapı oku (pdf)

Halk dilinde sara denilen hastalık, uyur gezerlik, zamanlı zamansız bayılmalar, Uykuda kabus görmek, sıçramak ve konuşmak, Yel de denilen vücutta gezen ağrılar, Sebepsiz asabiyet, hırçınlık, Ve daha birçok rahatsızlıklar, Tıbbın çaresiz kaldığı bütün hastalıklar cinlerin eseridir. Kendinizde bu gibi bir durumdan şüpheleniyorsanız, bilgi almak, sorularınızı ve sorunlarınızı danışmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Elbette Alemlerin Yaratıcısı Yüce Allah, cinleri de yaratmıştır. Bu gerçeği hepimiz biliyoruz; ancak cinleri ve diğer herşeyi yaratan Rabbimiz İnsanları cinlerden ve diğer mahlukattan daha üstün kılmış ve Kur’an dahil tüm kutsal kitaplarda bundan haber vermiştir…

Bu ve bunun gibi konularda sıkıntı yaşayan herkes bize başvurabilir. Gelen kişi ya da kişilerin bakımları yapılır. Sebebin ne olduğu saptanır. Sorun saptandığında çözüm için gereken ne ise o yapılır. Ancak dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta var. Bakımla ilgili olarak bakım türleri sayfasında da açıkladığım gibi bir çok bakım türü var.

Kişinin soru yada sorunu ne ise ona uygun bir bakım türü seçiyor ve bir başka bakım türü ile de emin olmak maksadı taşıyan bir inceleme daha yapıyoruz. Durumdan emin olduktan ve sizlerden teyit aldıktan sonra çözüm için çalışmalar yapıyoruz. Çalışma bizden şifa ve Hidayet Allah’tandır.


- Giden Eşin / Sevgilinin geri getirilmesi 7 / 21 / 41 günde
- Kısmet açma
-Eş Seçimi, Evlilik ve Rızkın Açılması ;
- Eşler arası huzursuzluk ve Nazar,Büyü,Cin musallatı ya da herhangi bir metafizik hastalığınızın tespiti
-Negatif enerji, etki ve oluşları temizlemek…
-Enerjinizi ve Yıldızınızı yükseltmek...
-Bilinçaltı Temizlik
-Ömrünüzün ve Rızkınızın Bereketlendirilmesi
- Hadim ve Kulak Daveti EĞİTİMİ
-Havas Eğitimi
İstediğiniz zaman çekinmeden
İslami Metafizik & Bioenerji Uzmanimız Deniz Eren‘i arayabilirsiniz.
Whatsapp Danışma
Hattı: 90 552 451 28 48