BÜYÜ BOZMA


Kitapı oku (pdf)

Kişinin üzerinde büyü varsa, bunun ne tür bir büyü olduğunun saptanması lazım gelir. Bunun için birçok yöntem ve bakım usulü vardır. Önemli olan ne ile bakıldığı değildir. Bakım sonucunda büyü yapılan kişinin hayatında ne gibi değişiklik olduğu ve neler yaşadığının tespit edilmesi gereklidir.

AİLE İÇİ HUZUR, MUHABBET VE SEVGİ, EŞLER ARASINDAKİ HUZURSUZLUKLAR, GEÇİMSİZLİK KONULARI, EŞİNDEN, NİŞANLISINDAN, SÖZLÜSÜNDEN, SEVGİLİSİNDEN, AYRILANLAR…

İslami değerleri hiçe sayarak, birbirlerini seven, evlenme hazırlığı yapan, yada yeni evlenmiş, hatta bebek bekleyen aileleri yuvaları ve insanları perişan ederek ayıran büyüleri bozmak asla günah değildir. Bu büyüleri bozarak yapılan muhabbet uygulamaları da bu doğrultuda herhangi bir yanlışlık yada hata içermez. Aralarına belirli nedenlerden dolayı soğukluk giren kişilere karşı yapılan çalışmalarda çoğu zaman hedeflendiği yere ulaşılır. Neden? Çünkü amaç iyidir ve güzeldir. Amaç güzelse ve doğruysa eğer, Allah katında neden reddedilsin. Büyü Allah’ın hükmünden geçer. Yapılan işlem iyiyse, kişiler için hayırdır. Yapılan işlem kötüyse, kişiler için bir imtihan ve sabır sınavıdır. Bu sınavın sonunda muhakkak kazanan mağdur ve mazlum olan olacaktır. Allah mazlumun yanındadır.


- Giden Eşin / Sevgilinin geri getirilmesi 7 / 21 / 41 günde
- Kısmet açma
-Eş Seçimi, Evlilik ve Rızkın Açılması ;
- Eşler arası huzursuzluk ve Nazar,Büyü,Cin musallatı ya da herhangi bir metafizik hastalığınızın tespiti
-Negatif enerji, etki ve oluşları temizlemek…
-Enerjinizi ve Yıldızınızı yükseltmek...
-Bilinçaltı Temizlik
-Ömrünüzün ve Rızkınızın Bereketlendirilmesi
- Hadim ve Kulak Daveti EĞİTİMİ
-Havas Eğitimi
İstediğiniz zaman çekinmeden
İslami Metafizik & Bioenerji Uzmanimız Deniz Eren‘i arayabilirsiniz.
Whatsapp Danışma
Hattı: 90 552 451 28 48